Jsme parta mladých lidí, kteří se baví moderními technologiemi a přitom dotváří tento skvělý internetový prostor. Náš tým je složen z dávných spolužáků ze střední, kde se potkali Vojtěch Schlesinger (znuděn pomalostí modemu), který v prváku uvozoval okouzlen webem sešity nahoře <page1> a na konci </page1> , Jiří Valášek znuděn pomalostí Pentia 200 a Photoshopu (modemu taky), a Petr Velký který už tehdy vlastnil barevné fixy a studoval 3D odrazy světla (ve večerních hodinách i 4D).

Vystudovali jsme všichni úspěšně SPŠE Havířov, kde jsme odmaturovali v roce 2006. Přes čtyři roky strávené v programování nápojových automatů, a na úsvitu éry Laplaceovy transformace se po maturitě naše cesty rozdělily. Aktuálně jsme rozprostřeni velmi inteligentně – Praha, Brno, ztracen v Anglii. Všude tam jsou jakési druhy našich „poboček“.

Díky internetu můžeme být spolu a stále pokračovat v dlouholeté tradici vytváření kvalitních webových stránek. Do týmu v roce 2007 přibyl další havíř Vojta Milerský, který si vesele kóduje.

Čestným členem je Mgr. Lenka Tuchtová, která po malé změně jména slouží Broskvi doposud.

Od roku 2000 se sice toho hodně změnilo, ale naše profesní kariéra se pružně přizpusobovala. S přizpůsobováním souvisela i změna image, tato verze je po nulté verzi „Floex“, již třetí. Vývoj je nejen v technologiích, které se neustále otvírají, webové stránky toho pořád umějí více a více. Z webových stránek se ovládá svět.

Jsme připraveni i na tyto záměry, nebráníme se jakýmkoliv vašim představám v oblasti internetu.

  • Vojtěch Schlesinger – od designu, přes PHP až po SEO
  • Jiří Valášek – webdesign, grafika
  • Petr Velký – Flash, grafika
  • Vojtěch Milerský – XHTML, CSS