Přímočará jasná řešení

Uděláme Vám web přímo na míru, jako vkusný oblek čí večerní šaty. Web dělá firmu, jako šaty dělají člověka. Zjistíme, co Vám přesně sedí a na večírcích si můžete povídat, jak záříte na internetu s novými www stránkami.

Logo

Logo je důležitý prvek v reklamě společnosti. Musí být trefné a dobře zapamatovatelné. Můžeme Vám předložit několik různých druhů logotypů, z kterých si vyberete ten nejlepší. Pokud máte staré logo a bojíte se ho změnit, nevadí, předěláváme stará loga do nových modernějších kabátů. Říkáme tomu logo po plastice.

Design webu

Naši krejčí šijí ty nejmodernější kabáty podle světových trendů. Vždy předkládají několik různých vzoru a ty můžou ještě na Vaše přání změnit či zkombinovat. Jsme totiž firma, která ctí pravidlo „Náš zákazník, náš pán“.

Vaše nápady vítáme

Jsme strašně rádi, pokud máte vlastní vizi, jelikož je pak daleko snazší trefit se Vám do noty. Pokud nemáte, nevadí, určitě zahrajeme tu Vaši. Předložíme dostatek nápadů pro Vaše budoucí internetové království.

Přehlednost a snadná cesta za cílem

Sami dobře víte, jak je dnešní doba uspěchaná. Dat na internetu už je nad hlavu. Komu se to chce všechno číst a probírat, když potřebuje jen to svoje? Vytváříme www stránky tak, aby na nich každý našel, co potřebuje a hlavně – aby se na ně rád vracel.

Ctíme standarty

Prezentace optimalizujeme pro nejběznější internetové prohlížeče a dbáme na dodržování zásad použitelnosti a přístupnosti internetových stránek. Tohle Vám sdělujeme, protože u některých firem to není samozřejmostí.

SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

K webovým stránkám poskytujeme i odbornou SEO konzultaci. Doporučíme Vám, co můžete pro svoje www stránky v optimalizaci pro vyhledávače udělat.